Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2021 - Skövde Ten Lanes

Arrangeras av:     Skövde Ten Lanes
Telefon: 0500 10 31 00
E-mail: info@tenlanes.se
Hemsida: www.tenlanes.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Tisdagen den 28 december 18:00
Adam Larsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Albin Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Albin Wahlström Marbodals BS Tisdagen den 28 december 18:00
Alexander Holm Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Alexander Lund BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Onsdagen den 22 december 18:00
Alexander Malina Pin Club Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 12 december 14:30
Alexander Mavrikakis Sundbybergs IK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 29 december 19:00
Alfred Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Alice Flodin Team X-Calibur BK Lördagen den 13 november 11:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 29 december 19:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 november 11:00
Söndagen den 19 december 12:00
Anders Larsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Anders Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 2 januari 10:00
Ann Lundgren Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Ann-Marie Sandberg BK Ös På Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Annica Andersson BK Skrufscha Söndagen den 19 december 12:00
Annika Hulén Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 13 november 11:00
Axel Engblom Team Pergamon BC Söndagen den 19 december 12:00
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Bengt Bäcklund BK Taifun Söndagen den 7 november 14:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Söndagen den 2 januari 10:00
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Måndagen den 15 november 17:30
Söndagen den 12 december 14:30
Bonny Lilja Hönö BK Söndagen den 12 december 14:30
Carina Krusell BK Ös På Söndagen den 2 januari 10:00
Casper Gripenwald Skövde AIK BK Tisdagen den 28 december 18:00
Casper Samuelsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 10:00
Christian Larsson BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Christoffer Ivarsson Team Mariestad BK Söndagen den 7 november 14:30
Måndagen den 15 november 17:30
Claes Norberg Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Conny Westh BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Daniel Blom Marbodals BS Måndagen den 15 november 17:30
Tisdagen den 28 december 18:00
Daniel Forsberg Mörlanda BS Onsdagen den 29 december 19:00
Daniel Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
David Hermansson BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
David Sandberg Skövde AIK BK Tisdagen den 28 december 18:00
Dennis Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Dennis Lindblom BK Håvås Söndagen den 12 december 14:30
Elias Rickardsson Skövde AIK BK Lördagen den 13 november 11:00
Måndagen den 15 november 17:30
Onsdagen den 22 december 18:00
Elisabeth Söderström Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Emil Billman BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Emil Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 13 november 11:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Tisdagen den 28 december 18:00
Erik Larsson Team Eldklotet BK Onsdagen den 22 december 18:00
Erik Åström BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Onsdagen den 24 november 19:00
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 7 november 14:30
Söndagen den 19 december 12:00
Felix Hallberg Skövde AIK BK Lördagen den 13 november 11:00
Freddy Alm BK Håvås Söndagen den 7 november 14:30
Fredrik Tengelin BK Wik Söndagen den 7 november 14:30
Onsdagen den 29 december 19:00
Glenn Holmén Mörlanda BS Onsdagen den 29 december 19:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Onsdagen den 22 december 18:00
Onsdagen den 29 december 19:00
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Henrik Blomqvist Marbodals BS Tisdagen den 28 december 18:00
Henrik Johansson BK Pondus Onsdagen den 17 november 19:00
Hugo Caprin BF Solängen Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Håkan Jonsson BK Gärdet Lördagen den 11 december 14:00
Ingela Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Isac Andersson BK Håvås Söndagen den 12 december 14:30
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Jesper Kyrk Skövde AIK BK Måndagen den 15 november 17:30
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Tisdagen den 28 december 18:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Onsdagen den 29 december 19:00
Jimmy Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Joakim Rickardson Skövde AIK BK Onsdagen den 22 december 18:00
Joel Pettersson BK Wik Tisdagen den 28 december 18:00
Johan Jacobsson BK 64 Onsdagen den 24 november 19:00
Johanna Borgström Hönö BK Söndagen den 12 december 14:30
John Mielonen BK Kyrk Skövde Lördagen den 13 november 11:00
Onsdagen den 22 december 18:00
Jonathan Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Jonny Flodin Mörlanda BS Lördagen den 13 november 11:00
Juhani Ojala Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Kajsa Samuelsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 10:00
Karin Roth Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Kenny Holgersson Marbodals BS Tisdagen den 28 december 18:00
Kim Bolleby Team Pergamon BC Söndagen den 12 december 14:30
Kim Karlsson Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Söndagen den 2 januari 10:00
Kim Nörgaard BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Klas Thunberg BK Trix Söndagen den 7 november 14:30
Lars Lindbäck BK Kaskad Söndagen den 7 november 14:30
Lena Gardthman BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Lennart Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Lennart Nyman LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 7 november 14:30
Lenny Wikström Skövde AIK BK Onsdagen den 17 november 19:00
Lina Hamberg Uppsala BC 90 Onsdagen den 29 december 19:00
Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Linus Jonasson BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Lördagen den 13 november 11:00
Söndagen den 19 december 12:00
Lucas Ahlin BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 14:30
Söndagen den 19 december 12:00
Magnus Arvidsson Team Mariestad BK Söndagen den 2 januari 10:00
Malott Tropp/Svensson Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Onsdagen den 29 december 19:00
Markus Hilmersson Team Baltzar BC Tisdagen den 28 december 18:00
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 12 december 14:30
Mats Hulén Götene BK Söndagen den 2 januari 10:00
Mattias Antonsson BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Söndagen den 19 december 12:00
Mikael Jönsson BK Kyrk Skövde Lördagen den 11 december 14:00
Söndagen den 19 december 12:00
Misaki Mukotani Team X-Calibur BK Söndagen den 12 december 14:30
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Måndagen den 15 november 17:30
Onsdagen den 22 december 18:00
Morgan Carlsson Marbodals BS Tisdagen den 28 december 18:00
Morgan Tellander BK Håvås Söndagen den 7 november 14:30
Nicklas Odbert BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Nils Westh BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 12 december 14:30
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 13 november 11:00
Olle Rasmussen Team Mariestad BK Onsdagen den 24 november 19:00
Patrik Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 14:30
Patrik Wester BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Onsdagen den 17 november 19:00
Söndagen den 2 januari 10:00
Per Gilbertsson Marbodals BS Tisdagen den 28 december 18:00
Per Tillberg BK Kaskad Söndagen den 19 december 12:00
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Peter Andersson BK Tröllhätta Söndagen den 12 december 14:30
Peter Hellström BK Pondus Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 24 november 19:00
Peter Klahr BK Gärdet Måndagen den 15 november 17:30
Pontus Malmberg BK 64 Onsdagen den 29 december 19:00
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Ralph Gardthman BK 64 Söndagen den 2 januari 10:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Söndagen den 7 november 14:30
Rickard Karlsson Götene BK Onsdagen den 17 november 19:00
Robert Broo Team Mariestad BK Onsdagen den 22 december 18:00
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 7 november 14:30
Söndagen den 19 december 12:00
Robin Hultsten BK Kaskad Söndagen den 19 december 12:00
Robin Jacobsson BK 64 Måndagen den 15 november 17:30
Roger Johansson Falköpings AIK BK Lördagen den 11 december 14:00
Sanna Näsman Skövde AIK BK Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Sara Zachrisson BK Alley Team Onsdagen den 29 december 19:00
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Lördagen den 13 november 11:00
Solveig Johansson Götene BK Måndagen den 15 november 17:30
Stefan Jönsson BK Vallonen Söndagen den 19 december 12:00
Stefan Larsson BK Skrufscha Söndagen den 19 december 12:00
Stefan Olofsson Skövde AIK BK Måndagen den 15 november 17:30
Lördagen den 11 december 14:00
Stefan Persson BK Gärdet Onsdagen den 22 december 18:00
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Onsdagen den 24 november 19:00
Sten-Åke Antonsson BK 64 Söndagen den 12 december 14:30
Susanne Jansson BK Nobel Söndagen den 7 november 14:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 10:00
Susanne Jonasson BK Alley Team Lördagen den 11 december 14:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Lördagen den 11 december 14:00
Thomas Grankvist LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 7 november 14:30
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Måndagen den 15 november 17:30
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Tomas Elofsson BK Wik Lördagen den 13 november 11:00
Tomas Laurén BK Kasi Söndagen den 7 november 14:30
Tomas Sjöberg Skövde AIK BK Onsdagen den 22 december 18:00
Tisdagen den 28 december 18:00
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 12 december 14:30
Onsdagen den 22 december 18:00
Tommy Karlsson BK Wik Lördagen den 11 december 14:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Onsdagen den 22 december 18:00
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 6 november 10:00 Första Start!
Ulf Forsmark Team Mariestad BK Lördagen den 11 december 14:00
Ulrika Heuvelman BK Team Obelix Onsdagen den 17 november 19:00
Onsdagen den 29 december 19:00
Vesa Rontti IKW/Köping BK Söndagen den 12 december 14:30
Victor Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 2 januari 14:00 Sista start
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 7 november 14:30
Söndagen den 19 december 12:00
Ville Jesslén BK Taifun Söndagen den 7 november 14:30
Weine Nilsson BK 64 Onsdagen den 24 november 19:00

TOTALT: 165 SPELARE