Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2021 - Lidköping

Arrangeras av:     Lidköpings Bowlinghall
Telefon: 0510 - 245 90
E-mail: bowlinggalejan@gmail.com
Hemsida: www.galejan.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Andersson Team Pergamon BC Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 13 februari 13:30
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Söndagen den 6 februari 13:30
Adam Larsson Team Mariestad BK Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Albin Lindberg BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Söndagen den 13 mars 10:00
Albin Wahlström Marbodals BS Lördagen den 12 februari 13:30
Söndagen den 13 mars 10:00
Alexander Holm Team Alingsås BC Söndagen den 9 januari 10:00
Söndagen den 9 januari 13:30
Alexander Larsson Team Pergamon BC Söndagen den 6 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Alexander Lund BK Gärdet Söndagen den 13 februari 13:30
Alfred Odbert BK Nobel Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Alice Wernersson BK 64 Lördagen den 5 februari 13:30
Alida Molander Team X-Calibur BK Lördagen den 12 februari 13:30
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Söndagen den 13 mars 10:00
Anders Wahlin BK Wik Lördagen den 12 mars 13:30
Anders Wallin BK Wik Söndagen den 9 januari 13:30
Lördagen den 5 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Andreas Wik BK Wik Söndagen den 9 januari 13:30
Anette Landh Jonsson BK Alley Team Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Söndagen den 6 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Ann Lundgren Team Mariestad BK Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Annika Hulén Götene BK Söndagen den 13 mars 13:30
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Söndagen den 6 februari 13:30
Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 12 mars 10:00
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 5 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Bengt Bäcklund BK Taifun Lördagen den 12 februari 13:30
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Söndagen den 6 mars 10:00
Söndagen den 6 mars 13:00
Bertil Brogeland Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 5 februari 10:00
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Söndagen den 13 mars 13:30
Bo Gustavsson BK Lidex Lördagen den 5 februari 10:00
Bonny Lilja Hönö BK Lördagen den 12 mars 13:30
Casper Gripenwald Skövde AIK BK Lördagen den 12 mars 13:30
Casper Samuelsson Team Mariestad BK Lördagen den 12 mars 10:00
Christian Larsson BK Lidex Lördagen den 12 februari 10:00
Christina Rotzén BK Alley Team Lördagen den 5 februari 13:30
Christoffer Ivarsson Team Mariestad BK Lördagen den 5 februari 10:00
Söndagen den 13 mars 13:30
Claes Norberg Götene BK Lördagen den 5 februari 13:30
Conny Westh BK 64 Lördagen den 12 februari 13:30
Daniel Blom Marbodals BS Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Daniel Jacobsson BK 64 Lördagen den 5 februari 13:30
Dave Bjärsmyr Mörlanda BS Lördagen den 12 februari 13:30
David Hermansson BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Lördagen den 12 februari 10:00
Dennis Karlsson Team Alingsås BC Söndagen den 9 januari 10:00
Dennis Lundgren BK Ös På Söndagen den 13 mars 13:30
Elenor Lunde BK Alley Team Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Elias Ersson BK Karma Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Elias Rickardsson Skövde AIK BK Söndagen den 9 januari 10:00
Söndagen den 9 januari 13:30
Söndagen den 13 mars 13:30
Elsa Odbert BK Nobel Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 13 mars 10:00
Emil Billman BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Lördagen den 12 februari 10:00
Emil Karlsson Team Alingsås BC Söndagen den 9 januari 10:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Lördagen den 12 mars 10:00
Erik Andersson BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Erik Larsson Team Eldklotet BK Söndagen den 13 februari 13:30
Söndagen den 13 mars 10:00
Erik Persson Götene BK Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Erik Åström BK 64 Söndagen den 13 februari 13:30
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Felix Brogeland Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 5 februari 10:00
Felix Hallberg Skövde AIK BK Söndagen den 13 mars 13:30
Freddy Alm BK Håvås Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Fredrik Tengelin BK Wik Söndagen den 13 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Gabriel Hall BK Wik Lördagen den 5 februari 13:30
Söndagen den 13 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Glenn Holmén Mörlanda BS Lördagen den 12 februari 10:00
Lördagen den 12 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 10:00
Gunnar Nilsson BK Lidex Lördagen den 5 februari 10:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Söndagen den 6 mars 13:00
Helena Carlsson Team X-Calibur BK Söndagen den 13 mars 13:30
Henrik Bjärsmyr Mörlanda BS Lördagen den 12 februari 13:30
Henrik Blomqvist Marbodals BS Lördagen den 12 februari 13:30
Henrik Johansson BK Pondus Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 13 februari 13:30
Hugo Caprin BF Solängen Lördagen den 5 februari 13:30
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Lördagen den 12 februari 10:00
Håkan Andersson Vänersborgs BS Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Lördagen den 12 februari 13:30
Isac Andersson BK Håvås Lördagen den 12 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 13:00
Lördagen den 12 mars 10:00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 5 februari 13:30
Lördagen den 12 februari 10:00
Lördagen den 12 mars 13:30
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 13 mars 10:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Söndagen den 6 februari 13:30
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Lördagen den 12 februari 10:00
Joakim Rickardson Skövde AIK BK Söndagen den 9 januari 10:00
Söndagen den 13 mars 13:30
Johan Jacobsson BK 64 Lördagen den 5 februari 13:30
Johanna Borgström Hönö BK Lördagen den 12 mars 13:30
Jonathan Jacobsson BK 64 Söndagen den 13 mars 10:00
Jonny Bragd BK Lidex Lördagen den 5 februari 10:00
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Söndagen den 13 februari 10:00
Juhani Ojala Team Mariestad BK Söndagen den 9 januari 13:30
Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Kajsa Samuelsson Team Mariestad BK Lördagen den 12 mars 10:00
Karin Roth Götene BK Söndagen den 13 mars 13:30
Kent-Ove Andersson BK Lidex Lördagen den 5 februari 10:00
Kim Bolleby Team Pergamon BC Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Kim Karlsson Team Mariestad BK Söndagen den 6 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Kim Nörgaard BK Wik Söndagen den 9 januari 13:30
Söndagen den 13 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Klas Thunberg BK Trix Söndagen den 6 mars 10:00
Lars Liljeqvist BK Wik Lördagen den 12 mars 10:00
Lena Gardthman BK 64 Söndagen den 13 februari 10:00
Lennart Johansson BK Oden Falköping Lördagen den 12 mars 10:00
Lennart Nyman LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 6 mars 10:00
Lina Hamberg Uppsala BC 90 Söndagen den 13 mars 10:00
Söndagen den 13 mars 13:30
Linus Jonasson BK Wik Söndagen den 9 januari 13:30
Söndagen den 13 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 13:30
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Söndagen den 13 mars 10:00
Lucas Ahlin BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Söndagen den 13 mars 10:00
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Lördagen den 12 februari 10:00
Söndagen den 13 mars 10:00
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 13 februari 10:00
Magnus Arvidsson Team Mariestad BK Söndagen den 6 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 13:00
Malott Tropp/Svensson Götene BK Söndagen den 13 mars 13:30
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 6 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 10:00
Mathias Jonasson Trollhättan Dolphins BK Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Mathias Ulfhielm BK Virveln Söndagen den 13 februari 13:30
Maths Blyh BK Wik Lördagen den 12 mars 13:30
Mats Hulén Götene BK Söndagen den 6 februari 13:30
Mattias Ahlin BK Oden Falköping Söndagen den 13 mars 13:30
Mattias Antonsson BK Gärdet Söndagen den 13 februari 13:30
Mervi Ranttila BK Alley Team Söndagen den 9 januari 13:30
Mikael Hermansson BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Mikael Jönsson BK Kyrk Skövde Söndagen den 9 januari 10:00
Söndagen den 9 januari 13:30
Mikael Roos Örgryte IS BF Lördagen den 12 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Söndagen den 6 mars 13:00
Mikael Rosenberg BK Wik Söndagen den 9 januari 13:30
Misaki Mukotani Team X-Calibur BK Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Lördagen den 5 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Morgan Tellander BK Håvås Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Neo Bjärsmyr Mörlanda BS Lördagen den 12 februari 13:30
Nicklas Odbert BK Nobel Söndagen den 9 januari 13:30
Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Nils Westh BK 64 Lördagen den 12 februari 13:30
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 6 februari 13:30
Olle Kühl BK Lidex Lördagen den 5 februari 13:30
Olle Rasmussen Team Mariestad BK Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start
Patrik Jesslén BK Taifun Lördagen den 12 februari 13:30
Patrik Wester BK Wik Lördagen den 12 mars 13:30
Per Bergqvist Team Mariestad BK Söndagen den 6 februari 13:30
Lördagen den 12 februari 10:00
Per Gilbertsson Marbodals BS Lördagen den 12 februari 13:30
Per Tillberg BK Kaskad Söndagen den 9 januari 13:30
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 5 februari 13:30
Per-Uno Ljung BK Lidex Lördagen den 5 februari 13:30
Peter Andersson BK Tröllhätta Söndagen den 13 mars 10:00
Peter Hellström BK Pondus Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 13 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 10:00
Peter Klahr BK Gärdet Söndagen den 13 februari 13:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 5 februari 13:30
Lördagen den 12 februari 10:00
Lördagen den 12 mars 13:30
Ralph Gardthman BK 64 Söndagen den 13 februari 10:00
Rasmus Olsson Team Eldklotet BK Söndagen den 13 mars 10:00
Rebecca Gustafson BK Alley Team Söndagen den 9 januari 13:30
Rickard Karlsson Götene BK Söndagen den 6 februari 13:30
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 6 mars 10:00
Robin Hultsten BK Kaskad Lördagen den 12 februari 13:30
Robin Jacobsson BK 64 Söndagen den 13 mars 10:00
Robin Skans Team Alingsås BC Söndagen den 6 mars 10:00
Söndagen den 6 mars 13:00
Roger Johansson Falköpings AIK BK Söndagen den 13 mars 10:00
Sara Zachrisson BK Alley Team Söndagen den 13 februari 13:30
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Söndagen den 13 mars 13:30
Stefan Jonsson BK Wik Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Stefan Larsson BK Skrufscha Söndagen den 13 februari 10:00
Stefan Lundqvist BK Oden Falköping Söndagen den 9 januari 13:30
Söndagen den 6 februari 13:30
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Lördagen den 5 februari 10:00
Stig-Olof Thorin Team Mariestad BK Söndagen den 9 januari 13:30
Susanne Johansson BK Oden Falköping Lördagen den 12 mars 10:00
Susanne Jonasson BK Alley Team Söndagen den 9 januari 13:30
Söndagen den 6 februari 13:30
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 5 februari 13:30
Söndagen den 6 mars 10:00
Lördagen den 12 mars 13:30
Tekauita Enesi BK Ös På Söndagen den 13 mars 13:30
Thomas Grankvist LC 17 BK Kristinehamn Söndagen den 6 mars 10:00
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Lördagen den 8 januari 10:00 Första Start
Tomas Elofsson BK Wik Lördagen den 12 mars 13:30
Tommy Andersen Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 13 februari 10:00
Söndagen den 13 februari 13:30
Tommy Karlsson BK Wik Söndagen den 13 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Tore Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 6 februari 13:30
Ulf Forsmark Team Mariestad BK Söndagen den 6 februari 13:30
Lördagen den 12 mars 10:00
Victor Lindberg BK Oden Falköping Lördagen den 12 februari 10:00
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 13 februari 10:00
Ville Jesslén BK Taifun Lördagen den 12 februari 13:30
William Clasborn Team Alingsås BC Söndagen den 6 mars 10:00
William Tigerberg BK Wik Lördagen den 19 mars 13:00 Sista Start

TOTALT: 165 SPELARE