Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Västgöta Open 2022 - Tidaholm

Arrangeras av:     Forshallens Bowlingcenter
Telefon: 0502-12567 , 0768-963337
E-mail: info@forshallensbowlingcenter.se
Hemsida: www.forshallensbowlingcenter.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Aarne Tukki BK Joker Söndagen den 11 december 16:30
Lördagen den 17 december 11:00
Adam Andersson Team Pergamon BC Onsdagen den 23 november 19:15
Adam Henström Team Alingsås BC Lördagen den 8 oktober 11:00
Adam Johnsson BK Kyrk Skövde Onsdagen den 23 november 19:15
Adam Larsson Team Mariestad BK Onsdagen den 7 december 19:15
Albin Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Albin Wahlström Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Söndagen den 13 november 10:30
Onsdagen den 23 november 19:15
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Söndagen den 18 december 18:30
Alexander Lund BK Gärdet Lördagen den 17 december 11:00
Alfred Odbert BK Nobel Lördagen den 12 november 11:00
Anders A. Croona Marbodals BS Måndag den 3 oktober 19:15
Söndagen den 13 november 10:30
Söndagen den 20 november 10:30
Anders Wallin BK Wik Lördagen den 10 december 11:00
Angelica Lovrencic Team Mariestad BK Lördagen den 17 december 11:00
Anton Adolfsson Team Alingsås BC Lördagen den 8 oktober 11:00
Söndagen den 20 november 10:30
Anton Ekman Team Pergamon BC Måndag den 10 oktober 19:15
Axel Wallin BK Wik Lördagen den 10 december 11:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Måndag den 3 oktober 19:15
Bertil Brogeland Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 11 december 16:30
Bertil Tinnberg Team Alingsås BC Lördagen den 10 december 11:00
Birgita Svensson BK Kyrk Skövde Söndagen den 27 november 10:30
Bo Elefant Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 18 december 15:30
Casper Gripenwald Skövde AIK BK Lördagen den 12 november 11:00
Christian Fogelberg Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Christian Larsson BK Lidex Lördagen den 12 november 11:00
Christoffer Ivarsson Team Mariestad BK Lördagen den 17 december 11:00
Söndagen den 18 december 15:30
Claes Norberg Götene BK Lördagen den 17 december 11:00
Conny Aronsson Mörlanda BS Lördagen den 17 december 11:00
Daniel Blom Marbodals BS Söndagen den 11 december 16:30
Daniel Forsberg Mörlanda BS Lördagen den 17 december 11:00
Daniel Jacobsson BK 64 Söndagen den 18 december 18:30
David Hermansson BK Oden Falköping Måndag den 10 oktober 19:15
Dennis Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 5 november 11:00
Dennis Lindblom BK Håvås Söndagen den 11 december 16:30
Eddie Fredriksson Skövde AIK BK Lördagen den 5 november 11:00
Onsdagen den 23 november 19:15
Edmundo Jakobsson Borås GIF BK Onsdagen den 9 november 19:15
Onsdagen den 23 november 19:15
Elias Rickardsson Skövde AIK BK Onsdagen den 23 november 19:15
Elsa Odbert BK Nobel Söndagen den 27 november 10:30
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 1 oktober 11:00
Söndagen den 20 november 10:30
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 27 november 10:30
Emil Karlsson Team Alingsås BC Lördagen den 5 november 11:00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Söndagen den 27 november 10:30
Onsdagen den 7 december 19:15
Erik Larsson Team Eldklotet BK Söndagen den 27 november 10:30
Söndagen den 18 december 15:30
Eva Andersson BK Skrufscha Söndagen den 20 november 10:30
Felix Brogeland Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 11 december 16:30
Felix Hallberg Skövde AIK BK Lördagen den 8 oktober 11:00
Söndagen den 18 december 15:30
Filip Malmer Marbodals BS Lördagen den 1 oktober 11:00
Fredrik Tengelin BK Wik Måndag den 24 oktober 19:15
Frida Timmelstad Eksjö BK/EBOK Lördagen den 8 oktober 11:00
Måndag den 24 oktober 19:15
Gary Lång Borås GIF BK Onsdagen den 9 november 19:15
Onsdagen den 23 november 19:15
Glenn Holmén Mörlanda BS Lördagen den 17 december 11:00
Hendrick Jonasson Eksjö BK/EBOK Måndag den 24 oktober 19:15
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 27 november 10:30
Henrik Blomqvist Marbodals BS Söndagen den 13 november 10:30
Henrik Johansson BK Pondus Söndagen den 18 december 15:30
Söndagen den 18 december 18:30
Hugo Caprin BF Solängen Söndagen den 27 november 10:30
Söndagen den 18 december 15:30
Hugo Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Håkan Andersson Vänersborgs BS Onsdagen den 9 november 19:15
Isac Andersson BK Skrufscha Lördagen den 5 november 11:00
Söndagen den 27 november 10:30
Jan Niskanen BK Joker Söndagen den 11 december 16:30
Lördagen den 17 december 11:00
Jan Sunnercrantz BK Lidex Lördagen den 17 december 11:00
Jeanette Johansson Team Partille BC Söndagen den 11 december 16:30
Jerry Nejd Jönköpings Kägelklubb Måndag den 24 oktober 19:15
Jesper Johansson Hönö BK Söndagen den 11 december 16:30
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Onsdagen den 9 november 19:15
Lördagen den 10 december 11:00
Jhonny Johansson Team Partille BC Söndagen den 11 december 16:30
Joakim Fritzon BK Oden Falköping Måndag den 3 oktober 19:15
Joakim Wetterstrand Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Söndagen den 13 november 10:30
Söndagen den 27 november 10:30
Joel Boo BK Wik Lördagen den 12 november 11:00
Johan Jacobsson BK 64 Söndagen den 18 december 18:30
Johan Leijon Team Mariestad BK Söndagen den 20 november 10:30
Johan Nilsson Marbodals BS Söndagen den 13 november 10:30
Johan Tinnberg för. The Golden Bowlers Lördagen den 10 december 11:00
Jonathan Jacobsson BK 64 Söndagen den 18 december 18:30
Jonathan Winhagen Team Ystad BK Lördagen den 10 december 11:00
Jonny Fritzon Falköpings AIK BK Lördagen den 10 december 11:00
Josefin Andersson BK Oden Falköping Lördagen den 1 oktober 11:00
Jörgen Fredriksson Skövde AIK BK Lördagen den 5 november 11:00
Onsdagen den 23 november 19:15
Kajsa Samuelsson Team Mariestad BK Söndagen den 11 december 16:30
Karin Roth Götene BK Söndagen den 27 november 10:30
Kasper Kjellberg IK Sterling Söndagen den 11 december 16:30
Kenneth Hermansen BK Skrufscha Söndagen den 18 december 15:30
Söndagen den 18 december 18:30
Kenny Holgersson Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Söndagen den 13 november 10:30
Kim Bolleby Team Pergamon BC Söndagen den 13 november 10:30
Lördagen den 10 december 11:00
Kim Karlsson Team Mariestad BK Lördagen den 17 december 11:00
Kim Nörgaard BK Wik Lördagen den 10 december 11:00
Kjell Antonsson Premier BC Måndag den 3 oktober 19:15
Linus Jonasson BK Wik Lördagen den 12 november 11:00
Linus Lennartsson Vara BK Onsdagen den 9 november 19:15
Lucas Ahlin BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Lucas Fjällborg BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Lucas Hall BF Solängen Onsdagen den 7 december 19:15
Söndagen den 18 december 15:30
Söndagen den 18 december 18:30
Ludvig Ottosson Team Linköping BC Lördagen den 5 november 11:00
Madeleine Andersson Baloo BT Söndagen den 20 november 10:30
Magnus Arvidsson Team Mariestad BK Söndagen den 27 november 10:30
Makis Manthos Marbodals BS Måndag den 3 oktober 19:15
Söndagen den 13 november 10:30
Malin Johansson BK Högland Måndag den 10 oktober 19:15
Marcus Fogelberg Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Söndagen den 13 november 10:30
Söndagen den 27 november 10:30
Lördagen den 10 december 11:00
Marcus Sjöberg BK Håvås Söndagen den 20 november 10:30
Söndagen den 27 november 10:30
Mats Hulén Götene BK Lördagen den 12 november 11:00
Mattias Ahlin BK Oden Falköping Söndagen den 20 november 10:30
Mikael Karlsson Falköpings AIK BK Lördagen den 5 november 11:00
Lördagen den 10 december 11:00
Monika Smedberg BK Kyrk Skövde Onsdagen den 9 november 19:15
Söndagen den 11 december 16:30
Morgan Carlsson Marbodals BS Måndag den 3 oktober 19:15
Söndagen den 11 december 16:30
Nicklas Odbert BK Nobel Lördagen den 12 november 11:00
Söndagen den 27 november 10:30
Niklas Hallberg BK Astoria Lördagen den 5 november 11:00
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Onsdagen den 9 november 19:15
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Onsdagen den 9 november 19:15
Söndagen den 18 december 15:30
Olivia Malmer BK Oden Falköping Lördagen den 1 oktober 11:00
Olof Abrahamson Falköpings AIK BK Lördagen den 1 oktober 11:00
Söndagen den 18 december 18:30
Oscar Karlsson Premier BC Lördagen den 12 november 11:00
Patrik Fogelberg Marbodals BS Söndagen den 13 november 10:30
Patrik Franzén Jönköpings Kägelklubb Söndagen den 18 december 15:30
Patrik Wester BK Wik Onsdagen den 7 december 19:15
Per-Erik Arnstål BK Oden Falköping Onsdagen den 7 december 19:15
Per-Olof Claesson BK Lidex Lördagen den 12 november 11:00
Peter Hellström BK Pondus Måndag den 10 oktober 19:15
Söndagen den 18 december 15:30
Söndagen den 18 december 18:30
Peter Svensson Södra BK Lördagen den 8 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 11:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Söndagen den 20 november 10:30
Pontus Sunnercrantz BK Wik Lördagen den 17 december 11:00
Rasmus Olsson Team Eldklotet BK Söndagen den 18 december 15:30
Robert Broo Team Mariestad BK Söndagen den 11 december 16:30
Robert Steén BK Skrufscha Söndagen den 20 november 10:30
Robin Hultsten BK Kaskad Lördagen den 1 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 11:00
Roger Abrahamsson Falköpings AIK BK Lördagen den 5 november 11:00
Lördagen den 10 december 11:00
Roger Johansson Falköpings AIK BK Lördagen den 10 december 11:00
Sami Backman Trollhättan Dolphins BK Söndagen den 18 december 15:30
Sebastian Dempwolf Holm BK Ös På Lördagen den 8 oktober 11:00
Simon Andersson BK Oden Falköping Lördagen den 1 oktober 11:00
Stefan Lundqvist BK Oden Falköping Lördagen den 1 oktober 11:00
Måndag den 10 oktober 19:15
Onsdagen den 9 november 19:15
Stefan Wulcan Team Mariestad BK Söndagen den 20 november 10:30
Onsdagen den 7 december 19:15
Susanne Jonasson BK Alley Team Lördagen den 12 november 11:00
Susanne Zakrisson BK Alley Team Lördagen den 17 december 11:00
Thomas Helander BK Oden Falköping Lördagen den 1 oktober 11:00
Måndag den 10 oktober 19:15
Onsdagen den 9 november 19:15
Thomas Johansson Hjo Bowlingklubb Onsdagen den 23 november 19:15
Thomas Karlsson Team Partille BC Söndagen den 11 december 16:30
Tilda Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Timmie Ahl Team Pergamon BC Måndag den 10 oktober 19:15
Söndagen den 20 november 10:30
Söndagen den 18 december 18:30
Timmy Carlsson Örgryte IS BF Lördagen den 17 december 11:00
Tobias Beijbom BK Oden Falköping Onsdagen den 7 december 19:15
Tobias Kling Marbodals BS Lördagen den 8 oktober 11:00
Tomas Åhman Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 5 november 11:00
Tony Dahlqvist Falköpings AIK BK Lördagen den 10 december 11:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Lördagen den 8 oktober 11:00
Lördagen den 5 november 11:00
Tony Karlsson BK Skrufscha Onsdagen den 9 november 19:15
Söndagen den 20 november 10:30
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Lördagen den 8 oktober 11:00
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Lördagen den 17 december 11:00
Tore Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 18 december 15:30
Söndagen den 18 december 18:30
Ulf Danielsson Eksjö BK/EBOK Lördagen den 8 oktober 11:00
Måndag den 24 oktober 19:15
Urban Ljungqvist Marbodals BS Måndag den 3 oktober 19:15
Lördagen den 10 december 11:00
Victor Lindberg BK Oden Falköping Söndagen den 13 november 10:30
Victoria Andersson Baloo BT Söndagen den 20 november 10:30
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Onsdagen den 7 december 19:15
Wilhelm Hulén Götene BK Lördagen den 12 november 11:00
Wille Wahlström Baloo BT Söndagen den 18 december 15:30
William Karlsson Vänersborgs BS Onsdagen den 9 november 19:15
Söndagen den 20 november 10:30
William Olsson Team Mariestad BK Söndagen den 18 december 15:30
William Tigerberg BK Wik Lördagen den 10 december 11:00
Wilma Wänman Baloo BT Söndagen den 20 november 10:30
Wivi-Ann Åhman Gymnastik o IF Fram Lördagen den 5 november 11:00

TOTALT: 160 SPELARE